Для ФОП

Ви можете продати нам ТПВ (вторсировину) за вигідну ціну, яка зростає залежно від того, як довго Ви нам здаєте ТПВ і від величини обсягів їх здачі за попередній календарний рік!

Або завдяки співпраці з нами фізичні особи-підприємці (ФОП) зможуть зекономити значні кошти на вивезенні ТПВ та бракованої продукції відповідних видів (паперової, пластикової, скляної тощо), оскільки при накопиченні хоча б 140 кг відсортованих ТПВ (вторсировини), ми можемо за свій рахунок її систематично забирати у Вас, якщо ви сортуватимете ТПВ за одним з таких можливих варіантів:

1. В три контейнери – пластик та метал (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, пакування «Тетра Пак»), скло (скляні пляшки, склобій) і макулатура (папір, картон, газети, книги).

2. В два контейнери – тара (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, скляні пляшки, паковання типу «Тетра Пак») і макулатура (папір, картон, газети, книги).

3. В один контейнер – всі вище перелічені види ТПВ (вторсировини), але без кидання туди органічних відходів, одягу і тих ТПВ, що не підлягають вторинній переробці.

4. В інший спосіб.

Якщо Ви використовуєте для збору відсортованих ТПВ встановлені нами контейнери, то ми забираємо ТПВ в міру повного їх заповнення незалежно від ваги.
Зекономлені на вивезенні ТПВ (вторсировини) кошти ФОП зможе використати на придбання необхідних для його бізнесу товарно-матеріальних цінностей, робіт чи послуг.


Крім того ФОП, які за підсумками попереднього місяця здадуть в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» не менше ніж 500 кг відсортованих ТПВ (вторсировини), які приймаємо, зможуть на цілий наступний місяць розмістити (за винятком ФОП, які займаються збором, здачею і переробкою ТПВ) на нашому сайті в меню «Дошка оголошень» за 1 грн. оголошення (до 100 знаків) про свій бізнес, акції чи спеціальні пропозиції тощо. Ця пропозиція також діє для ФОП, які за попередні дванадцять місяців здали більше 5000 кг.

За кожне перевищення здачі в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» вищезазначеного обсягу на 400 кг ФОП отримує можливість розміщення додаткових оголошень за 1 грн.