Для населення

Ви можете продати нам ТПВ (вторсировину) за вигідну ціну, яка зростає залежно від того, як довго Ви нам здаєте ТПВ і від величини обсягів їх здачі за попередній календарний рік!


А також для фізичних осіб – не суб’єктів підприємницької діяльності діє актуальна суспільно важлива програма «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ». Вона дає усім її учасникам можливість накопичувати бали за здані ТПВ на умовах програми і брати участь в акційних екологічних конкурсах і розіграшах призів від «ECODBAY», перемігши в яких Ви за символічну акційну ціну (за 1 грн. або зі знижкою від 50 до 99%) зможете придбати потрібні та корисні товари і послуги у нас та наших партнерів для забезпечення затишку у своїх оселях чи сімейного дозвілля і відпочинку на природі, зокрема: елементи інтер’єру для домівки, спортивний інвентар, туристичні поїздки, абонементи в басейн, тренажерний зал чи на заняття з фітнесу, квитки в театри, кінотеатри, філармонію чи органний зал, передплати на пізнавальні журнали й газети для дітей, цікаві книги та якісні зошити й блокноти тощо.

Крім того в нас відбувається конкурс дитячих малюнків, відео та презентацій, плакатів на тематику роздільного сортування сміття, захисту довкілля тощо.