Для ОСББ

Ви можете продати нам ТПВ (вторсировину) за вигідну ціну, яка зростає залежно від того, як довго Ви нам здаєте ТПВ і від величини обсягів їх здачі за попередній календарний рік!

Або завдяки співпраці з нами ОСББ зможе зекономити значні кошти на вивезенні сміття, оскільки більше половини від об’єму сміттєвих контейнерів ми могли б за свій рахунок забирати у вас, якщо ви сортуватимете ТПВ за одним з трьох можливих варіантів:

1. В три контейнери – пластик та метал (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, пакування «Тетра Пак»), скло (скляні пляшки, склобій) і макулатура (папір, картон, газети, книги).

2. В два контейнери – тара (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, скляні пляшки, паковання типу «Тетра Пак») і макулатура (папір, картон, газети, книги).

3. В один контейнер – всі вище перелічені види ТПВ (вторсировини), але без кидання туди органічних відходів, одягу і тих ТПВ, що не підлягають вторинній переробці
4. В інший спосіб.

Якщо Ви використовуєте для збору відсортованих ТПВ встановлені нами контейнери або власні, то ми забираємо ТПВ в міру повного їх заповнення незалежно від ваги.
Зекономлені на вивезенні сміття значні кошти ОСББ зможете використати на необхідні ремонти будинку, оплату необхідних послуг і робіт чи покращення облаштування дитячих майданчиків біля вашого будинку.


Крім того ОСББ, які в межах організованого ними суботнього збору мешканцями квартир будинку непотрібних їм вдома ТПВ (вторсировини, зокрема макулатури, ПЕТ-пляшок, зламаної пластикової тари тощо) здадуть в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» не менше ніж 500 кг відсортованих ТПВ (вторсировини), які приймаємо, ми за власний рахунок встановимо зручні нові контейнери для роздільного сортування сміття і здавання нам.

Для ОСББ, яке за підсумками календарного року здасть нам в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» найбільше (але не менше 5000 кг)) відсортованих ТПВ (вторсировини), які приймаємо, ми допоможемо знайти частину коштів для встановлення біля Вашого будинку сучасного комплексного металевого турніка (з можливістю підтягування, віджимання на брусах, качання пресу) для молоді тощо.