Для підприємств

Ви можете продати нам ТПВ (вторсировину) за вигідну ціну, яка зростає залежно від того, як довго Ви нам здаєте ТПВ і від величини обсягів їх здачі за попередній календарний рік!

Або завдяки співпраці з нами підприємства зможуть зекономити значні кошти на вивезенні ТПВ та бракованої продукції відповідних видів (паперової, пластикової, скляної тощо), оскільки при накопиченні 140 кг відсортованих ТПВ, ми можемо за свій рахунок їх систематично забирати у Вас, якщо ви сортуватимете ТПВ за одним з таких можливих варіантів:

1. В три контейнери – пластик та метал (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, пакування «Тетра Пак»), скло (скляні пляшки, склобій) і макулатура (папір, картон, газети, книги).

2. В два контейнери – тара (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, скляні пляшки, паковання типу «Тетра Пак») і макулатура (папір, картон, газети, книги).

3. В один контейнер – всі вище перелічені види ТПВ (вторсировини), але без кидання туди органічних відходів, одягу і тих ТПВ, що не підлягають вторинній переробці.
4. В інший спосіб.

Якщо Ви використовуєте для збору відсортованих ТПВ встановлені нами контейнери, то ми забираємо ТПВ в міру повного їх заповнення незалежно від ваги.
Зекономлені на вивезенні ТПВ (вторсировини) кошти підприємства зможуть використати на придбання, необхідних для їх бізнесу, основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, робіт чи послуг.


Крім того підприємства, які за підсумками попереднього місяця здадуть в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» не менше ніж 500кг відсортованих ТПВ (вторсировини), які приймаємо, зможуть розмістити (за винятком підприємств, які займаються збором, здачею і переробкою ТПВ) на нашому сайті на головній сторінці в слайдері рекламний блок (з гіперпокликом на сайт підприємства) за 1 грн. Ця пропозиція також діє для підприємств, які за попередні дванадцять місяців здали більше 5000 кг.
За кожне перевищення вищезазначеного обсягу на 400 кг в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» підприємство отримує право на розміщення додаткового рекламного блоку за 1 грн. кожного.