Для сіл і селищ

Завдяки співпраці з нами села, селища та добровільні об’єднання територіальних громад зможуть зупинити захаращення прилеглих територій (лісів, полів, річок тощо) пластиковим сміттям, макулатурою, скляними пляшками і склобоєм, металевими банками з-під напоїв та консервними бляшанками. Ми могли б за свій рахунок забирати у вас їх, якщо ви сортуватимете ТПВ за одним з трьох можливих варіантів:

1. В два контейнери на Ваших подвір’ях – тара і пакувальні матеріали (ПЕТ-пляшки, поліетиленова та стрейч-плівка, інші пластикові вироби, металеві банки з під напоїв і консервні бляшанки, скляні пляшки, паковання типу «Тетра Пак») і макулатура (папір, картон, газети, книги).

2. В один контейнер на Ваших подвір’ях – всі вище перелічені види ТПВ (вторсировини), але без кидання туди органічних відходів, одягу і тих ТПВ, що не підлягають вторинній переробці.

3. В інший спосіб (наприклад, за допомогою місцевого самоврядування чи активістів вашого населеного пункту (об’єднання) організуєте один чи декілька майданчиків для збору ТПВ (з переліку, які ми приймаємо), але захищених від проявів пошкодження контейнерів чи сіток тощо).

Якщо Ви використовуєте для збору відсортованих ТПВ встановлені нами контейнери або власні, то ми забираємо ТПВ один раз в тиждень (за винятком періодів коли вони майже порожні).

Ви зможете уникнути гір сміття довкола Вашого населеного пункту і захистите довкілля і здоров’я сім’ї від негативного впливу стихійних смітників, які не рідко стають джерелом забруднення грунтових вод та водойм чи призводять до спалахів небезпечних захворювань внаслідок цього.

Також Ви можете продати нам ТПВ (вторсировину) за вигідну ціну, яка зростає залежно від того, як довго Ви нам здаєте тверді побутові відходи (ТПВ) і від величини обсягів їх здачі за попередній календарний рік!

Лише якщо Ви здаєте дуже невеликі обсяги ТПВ для села, селища чи добровільного об’єднання територіальних громад, необхідно враховувати наші транспортні витрати на забирання від Вас за плату ТПВ нашим транспортом.

Крім того села, селища та добровільні об’єднання територіальних громад, які в межах організованого ними суботнього збору жителями непотрібних їм вдома ТПВ (вторсировини, зокрема макулатури, ПЕТ-пляшок, зламаної пластикової тари тощо) здадуть в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» не менше ніж 2000 кг відсортованих ТПВ (вторсировини), які приймаємо, ми за власний рахунок встановимо для вас декілька зручних контейнерів чи сіток для роздільного сортування ТПВ і здавання нам.

Для села, селища та добровільного об’єднання територіальних громад, яке за підсумками календарного року здасть нам в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» найбільше (але не менше 8000 кг)) відсортованих ТПВ (вторсировини), які приймаємо, ми допоможемо знайти частину коштів для закупівлі спортивного інвентар’я для школи, матеріали для ремонту школи чи для інших важливих потреб відповідного села, селища та добровільного об’єднання територіальних громад тощо.