I. 1-2 клас

Будь ласка, проголосуйте за один малюнок в кожній з чотирьох вікових груп!

І. Інтернет-голосування та призи на основі глядацьких симпатій в категоріях І-IV екоконкурсу.

Інтернет-голосування в категорії „малюнки екологічної тематики” відбуватиметься на інтернет-сайті (заходите в підменю „І. Малюнки екологічної тематики” меню „Конкурс”) з 12 листопада до 16 грудня 2018 р. включно.

Інтернет-голосування в категоріях „екоплакат”, „презентація чи відеоролик про екологічні проблеми”, „спосіб розв’язання сміттєвої проблеми” відбуватиметься на інтернет-сайті (заходите в підменю відповідної категорії меню „Конкурс”) з 5 до 16 грудня 2018р. включно.

Просимо Вас проголосувати за одну конкурсну роботу, яка Вам найбільше сподобається, у відповідній конкурсній категорії (малюнок; плакат; презентація чи відео; спосіб) але в кожній із п’яти вікових груп школярів (1-2; 3-4; 5-6; 7-8; 9-11 класи). Тобто, наприклад, зайшовши в категорію «І. Малюнки екологічної тематики», ми б просили Вас проголосувати за 5 малюнків – по одному в кожній віковій групі. Якщо ж певній віковій групі немає малюнку, який Вам подобається – тоді у ній не вибираєте жодного. Щоб проголосувати тиснете на «сердечко» і віддаєте свій голос, а щоб краще роздивитись роботу тисните на «лупу».

За підсумками результатів інтернет-голосування в категоріях І-IV визначатимуться по три призери в кожній на основі глядацьких симпатій без врахування віку конкурсантів.

Призери у категоріях – „малюнок”, „екоплакат”, „презентація чи відеоролик про екологічні проблеми” отримають передплату на весь 2019 рік на пізнавальний та цікавий журнал для дітей залежно від віку. Призери зможуть вибрати видання для себе з переліку запропонованого організаторами конкурсу (серед яких, зокрема, журнал „Колосок”, газета „Колосочок”, журнал „Зернятко” та декілька інших залежно від віку та захоплень призера).

Призери у категорії „спосіб розв’язання сміттєвої проблеми” отримають можливість навчання на свій вибір на курсах «ІТ для дітей» (3 місяці), «Robo Craft 1.0 для дітей» (3 місяці) або «Астрономія для наймолодших» (2 місяці) у Tech StartUp School (Львів).

ІІ. Оцінювання членами журі (професіоналами з різних сфер діяльності та міст України) конкурсних робіт з категорій І-IV, представлених на сайті та призи на основі оцінювання журі в цих категоріях екоконкурсу.

В листопаді-грудні 2018 р. (до 16 грудня 2018 р.) одночасно працюватиме журі, яке крім абсолютних переможців у категоріях „малюнок”, „екоплакат”, „презентація чи відеоролик про екологічні проблеми”, „спосіб розв’язання сміттєвої проблеми”, визначатиме ще трьох призерів в кожній з вікових груп конкурсантів (1-2; 3-4; 5-6; 7-8; 9-11 класи). Абсолютні переможці та призери у вікових групах визначатимуться шляхом підсумовування балів виставлених членами журі за відповідні конкурсні роботи в межах категорій екоконкурсу. Крім узагальнених результатів роботи журі, будуть оприлюднені оцінки кожного члена журі – щоб конкурсанти моли бачити кому саме найбільше сподобались їх творчі роботи.

Призами будуть цікаві та корисні книги – з понад двохсот, наданих майже 30 українськими видавництвами. Книгу переможець обиратиме сам.

Абсолютні переможці (без врахування віку школярів) обиратимуть декілька книг залежно від здобутого місця – за І місце три книги, за друге – дві і за третє – одну (але книги потрібно обирати різних видавництв).

Три призери в категоріях І-IV у кожній віковій групі отримають по одній книзі на свій вибір з представленого переліку (за виключенням тих книг, які вже вибрали абсолютні переможці за версією журі).

Детальна процедура вибору книг абсолютними переможцями та призерами у вікових категоріях буде оприлюднена після завершення голосування.

Також газета „Колосочок” та Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал „Колосок” опублікують (залежно від віку) кращі малюнки школярів-переможців із заначенням інформації про них та здобуті місця.

ІІІ. Оцінювання окремим журі конкурсних робіт з категорій V-VІІІ та призи на основі оцінювання журі в цих категоріях екоконкурсу.

До кінця грудня 2018 р. окремо сформоване журі оцінюватиме конкурсні роботи в категоріях, які введенні науково-аналітичним журналом „Наша перспектива” („оповідання”, „казка”, „комікс” екологічної тематики, „соціальний ролик для заохочення роздільного сортування сміття”). Переможці визначатимуться шляхом підсумовування балів виставлених членами журі за відповідні конкурсні роботи без врахування вікових груп конкурсантів.

Призами для трьох переможців в кожній з цих категорій будуть цікаві книги, які вони оберуть самостійно. За І місце – три книги, за друге – дві і за третє – одну (але книги потрібно обирати різних видавництв).
Крім того школярі, які серед цих додаткових категорій наберуть найбільше балів за призові місця, зможуть вибрати суперприз, зокрема серед таких варіантів:

  • гарна вишиванка від компанії «Piccolo»;
  • сертифікат на 10 занять (по 90 хвилин) на обраному переможцем курсі від Агенції іноземних мов Наталії Дячук „РУНА”;
  • підбірка з 12 цікавих книг для читання протягом цілого року від провідного відомого українського видавництва;
  • святковий обід для переможця і двох запрошених ним людей (батьків, дідуся з бабцею, сестрички з братиком, або інших дорогих для конкурсанта-переможця людей) від затишного ресторану з смачними стравами!

IV. Важливо!

Оголошення переможців (призерів) в різних категоріях екоконкурсу відбудеться у грудні 2018 р.

У січні 2019 року відбудеться святкове нагородження абсолютних переможців та призерів екоконкурсу!

Також всі абсолютні переможці та призери екоконкурсу отримають подарунки від науково-аналітичного журналу „Наша перспектива” – видання, команда якого надала інформаційну та волонтерську підтримку екопроекту та екоконкурсу, а також ввела додаткові категорії, роботу журі та додаткові призові місця в екоконкурсі з врахуванням вікових груп (збільшивши кількість призових місць екоконкурсу з 12 до 100) тощо. Також очікуються додаткові приємні подарунки та сюрпризи для призерів від інших партнерів екоконкурсу.

Слідкуйте за новинами у нашому блозі на платформі Велика Ідея  та на фейсбук-сторінці проекту.

З повагою, команда проекту