Металеві банки з-під напоїв

Види Ціна за 1 кг Або кількість балів за кожен повний кг (в разі здавання ТПВ (вторсировини) за 1 грн за 1 кг в рамках програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ»)*
Металеві банки від напоїв та консервні бляшанки Ціну в межах Львова та Львівської області уточнюйте будь-ласка  за телефоном на день здавання вторсировини

(тел. 0682564503; 0639634042

Е-mail: ecodbay@gmail.com)

Ціна залежить від виду пляшки

або 1 бал за 1 кг до Вашого сукупного рейтингу в програмі ECODBAY  (в межах календарного року)
Інші види

*Примітка: накопичені бали не мають грошового еквіваленту, а лише використовуються для формування рейтингу в програмі «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ», визначення переможців в кінці року та їх нагородження тощо.

Вимоги до здавання: за можливості стисніть.

Не приймаємо: металевих балончиків.


Цікаві факти про металобрухт:

Металобрухт — це вторсировина, яка високо цінується з огляду на те, що природний видобуток руд в Україні занадто витратний і екологічно згубний, бо призводить до незворотних змін у природньому середовищі. Як відомо, метал у нас видобувають кар’єрним (тобто відкритим) методом, а це завдає шкоди родючим шарам ґрунту, які, на жаль, навіть після рекультивації (яку, до речі, в нас зазвичай і не проводять) не можуть бути повністю відновлені. Здавання металобрухту дає змогу зекономити величезну кількість природних ресурсів.

Україна переживає дефіцит металобрухту. Внутрішні потреби країни у металобрухті з початку 2017 р. задоволені лише на 79 %. Одним із чинників, що викликав внутрішній дефіцит брухту чорних металів, є поступове зменшення обсягів заготівлі металобрухту в Україні. Із 2011 р. за наступні шість років обсяги заготівлі зменшилися з 7,5 до 3,5 млн тонн за рік.

Другим чинником виникнення дефіциту металобрухту стало підвищення упродовж 2013— 2015 рр. експортних квот — збільшилися в чотири рази. Відповідно збільшувалися обсяги металобрухту, які експортувалися представниками українського бізнесу у ряд країн.

Третім чинником варто назвати закономірне зростання внутрішнього запиту на продукцію металургійних підприємств у зв’язку із проведенням антитерористичної операції. Чи не вперше металургійний комплекс зіткнувся із ситуацією, коли міг переробити металобрухту більше, ніж придбати на внутрішньому ринку.

Джерело