Про важливість переробки різних ТПВ

Збережімо зелені легені планети!

Відомо, що папір виготовляється з деревини. Виробництво паперу – складний процес, який передбачає 7 або 8 різних технологічних операцій, спричиняє масову вирубку лісів і негативно впливає на довкілля. Дослідження показують, що паперова промисловість знаходиться на 4 місці з виділення газів, які викликають глобальне потепління. За минулі 50 років приблизно половина світового лісового покриву була знищена, насамперед через неоптимальне використання лісових ресурсів.

Щодня у світі виробляється близько 650 тисяч тонн паперу, а викидається майже 500 тисяч тонн, оскільки їх не включають у процеси повторної переробки паперу. Якщо вдруге переробити тонну паперу, можна заощадити 17 дерев віком близько 30 років, 26 000 літрів води, 3 кубометри родючої землі, 240 літрів пального, 4000 кіловат-годин електрики. Тільки цієї електроенергії достатньо, щоб протягом року забезпечувати середню сім’ю.

Для вторинної переробки паперу потрібно майже в два рази менше енергії, ніж для її первинного виробництва з дерева, при цьому шкідливі викиди зменшуються більш, ніж на 70 %. Ми повинні раціонально використовувати продукцію з деревини та паперу, щоб сповільнити процес винищення дерев. Здайте папір на переробку – і Ви допоможете зберегти нашу планету зеленою!

Джерело