Програма «ЕCОDBAY – Дбаймо про екологію разом»

Програма «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» — це можливість накопичувати бали за здані відсортовані тверді побутові відходи і взяти участь в розіграшах призів серед учасників програми, а також участь в екологічних конкурсах від ТМ «ECODBAY», перемігши в яких Ви отримаєте гарні призи – потрібні та корисні товари і послуги від нас та наших партнерів для забезпечення затишку у ваших оселях, сімейного дозвілля і відпочинку, зокрема: елементи інтер’єру для домівки, спортивний інвентар, туристичні поїздки, абонементи в басейн, тренажерний зал чи на заняття з фітнесу, квитки в театри, кінотеатри, філармонію чи органний зал, передплати на пізнавальні журнали й газети для дітей, цікаві книги та якісні зошити й блокноти, а також інші цікаві та корисні призи!

Кроки участі в суспільно важливій програмі «ЕCОDBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ»

Крок 1. Здайте нам будь-які відсортовані тверді побутові відходи (ТПВ) з переліку тих, які ми приймаємо вагою понад 1 кг і отримайте проспект з правилами сортування ТПВ та іншою корисною інформацією, картку для збору балів (екодбайчиків) протягом календарного року і наліпку з кодом-ідентифікатором учасника програми (її одразу наклейте на картку для збору балів), оплату за здані Вами ТПВ за цінами*, що передбачені програмою «ЕCОDBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ»**, а також наліпки з кількістю балів***, яка відповідатиме кількості повних кілограмів ТПВ, зданих Вами. Зайдіть на сайт https://www.ecodbay.in.ua/ і зареєструйтесь як учасник програми, заповнивши відповідну реєстраційну форму.

Крок 2. Упродовж року сортуйте та здавайте нам ТПВ за цінами, передбаченими програмою «ЕCОDBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ», і отримуйте наліпки з балами. Скористайтесь з вигод та можливостей, наданих програмами лояльності ЕCОDBAY. Зокрема, коли назбираєте 15, 30, 60 (для фізичних осіб – не підприємців) і більше балів за квартал, беріть участь у щоквартальному розіграші**** призів (в розрізі трьох груп) від нас та партнерів програми. Щоб швидше набрати необхідну кількість балів, залучайте до сортування і здавання ТПВ своїх сусідів, колег та друзів. Спільними зусиллями Ви досягнете кращих результатів.

Беріть участь у захопливих конкурсах дитячих малюнків, плакатів, відео та презентацій екологічної тематики й цікавих акціях для учасників програми «ЕCОDBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» (докладніше про них на нашому сайті — у меню «Я сортую ТПВ вдома»).

Крок 3. Беріть участь у новорічному розіграші корисних призів (в розрізі трьох груп) від ЕCОDBAY та партнерів, якщо за підсумками календарного року Ви назбирали 60, 120 чи 240 (для фізичних осіб – не підприємців) і більше балів. Додатково між учасниками, які назбирали найбільше балів за календарний рік (але більше ніж 240 кг), відбувається розіграш суперпризів, серед яких: стильний смартфон, карти пам’яті та абонементи в басейн або спорт-зал тощо.

Крок 4. Продовжуйте участь рік за роком, збільшуючи кількість балів загального підсумку за календарні роки Вашої участі в програмі (але за умови, що Ви назбирали не менше ніж 240 балів (для фізичних осіб – не підприємців) за рік, тобто в середньому здавали 20 кг ТПВ на місяць, що не є важким для виконання показником), і отримайте можливість виграти корисні призи у розіграші для постійних найактивніших учасників програми. Серед суперпризів розіграшу для постійних (два повних календарні роки (з 1.01 до 31.12) і більше) учасників програми – захоплива туристична подорож для двох або сімейної пари з дитиною (на вибір переможця)!!!

* Для учасників програми «ЕCОDBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ» діє ціна 1 грн за 1 кг відсортованих ТПВ (крім склобою та склотари за які оплачуємо 0,3 грн. за 1 кг) з переліку, які ми приймаємо для подальшої переробки (наведений на сайті у меню «Приймаємо»).

Для активних учасників програми, в межах календарного року, ціна зростає на 10% від 1 грн після кожних зданих 100 кг відсортованих ТПВ (крім скла), але не більше ніж до 2 грн за кг.

**Ця програма є виявом соціальної відповідальності як нашої, так і кожного учасника програми чи її партнера. Але тільки спільними зусиллями ми можемо її реалізувати. Кошти, отримані від передавання на переробні заводи зданих Вами ТПВ (за цінами, передбаченими програмою «ЕCОDBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ»), будуть витрачені на: поступове встановлення на безкоштовній основі, зокрема, біля шкіл контейнерів для роздільного збору сміття (щоб з перших класів діти звикали до ощадності та свідомого ставлення до довкілля); обслуговування маршрутів збирання ТПВ (вказаними попередньо на нашому сайті, розробленими на підставі Ваших заявок, в т.ч. на обсяги менші ніж зазначені в умовах самовивозу) і звезення з метою глибшого сортування та подальшого перевезення у спресованому вигляді на переробні заводи в різних містах; на придбання подарунків дітям-сиротам до дня Святого Миколая; на придбання призів для розіграшу між учасниками програми «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ», які докладають зусиль для роздільного сортування сміття, на реалізацію інших суспільно важливих ініціатив. Але реалізація цих ініціатив без Вашої участі в програмі буде неможливою, не кажучи про високу збитковість для нашої діяльності від їх самостійного впровадження в життя. А разом ми зможемо ефективно реалізовувати вищезазначені ініціативи і подавати успішний  приклад іншим областям нашої країни. 

Крім того якщо неподалік від Вашої домівки, місця роботи чи по дорозі до них є контейнери і сітки для різних видів вторсировини з емблемою «ЕCОDBAY», Ви можете викидати туди відповідним чином відсортовані ТПВ. 

Ви також за бажанням можете здати ТПВ (вторсировину) за високими цінами на наших приймальних пунктах або з вивозом  від Вас нашим транспортом у разі дотримання умов, зазначених на сайті. За докладнішою інформацією звертайтесь за телефонами 0682564503 чи 0639634042 та через опцію «Зворотній зв’язок» на нашому сайті.

 Вибір за Вами! Головне, не викидайте все сміття в один контейнер, адже в такому разі Ви засмічуватимете своє місто, область, країну і ми дедалі глибше будемо потопати в сміттєвих завалах, занедбуючи природні ресурси рідної землі!

**Накопичені бали не мають грошового еквіваленту, а лише використовуються для формування рейтингу в програмі «ECODBAY – ДБАЙМО ПРО ЕКОЛОГІЮ РАЗОМ», визначення переможців у кінці року та їх нагородження тощо.

**** Під розіграшем призів (перемогою в конкурсі) розуміється отримання переможцями можливості придбати цікаві й корисні товари, роботи, послуги за 1  грн або зі знижкою від 50 до 99 % (залежно від виду призу, але для більшості призів – придбання за 1 грн). Не мають права отримувати призи в розіграшах по цій програмі члени команди ECODBAY (і їх сім’ї).