Триває реєстрація на творчий екоконкурс для учнів шкіл-учасниць проекту „Розвиток екокультури: від особистості до суспільства”!

1388

Нагадуємо, що триває реєстрація учнів від 1 до 11 класу шкіл-учасниць проекту „Розвиток екокультури: від особистості до суспільства” на різні категорії творчого екоконкурсу.

Для категорії „Малюнки екологічної тематики” реєстрація (заповнення анкети) триває до 1.11.2018 р. Подання оригіналів малюнків теж до 1.11.2018 р. відповідальній особі за цей екоконкурс у Вашій школі. Команда проекту їх забере для переведення в електронний формат і розміщення на інтернет-ресурсах, надання для роботи журі тощо.

Для категорій „Плакати екологічної тематики”, „Презентації або відеоролики про екологічні проблеми”, „Способи розв’язання сміттєвої проблеми у Львові, Львівській області чи Україні загалом” реєстрація триває до 30.11.2018 р. Надсилання конкурсних робіт в електронному форматі (передбаченому для цих категорій екоконкурсу) на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com теж до 30.11.2018 р. Крім того до цієї ж дати необхідно подати оригінал плаката відповідальній особі за цей екоконкурс у Вашій школі.

Для категорій „Оповідання”, „Казки”, „Комікси” екологічної тематики, а також „Соціальний ролик, спрямований на заохочення роздільного сортування сміття” реєстрація триває до 14.12.2018 р. Надсилання конкурсних робіт в електронному форматі (передбаченому для цих категорій екоконкурсу) на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com теж до 14.12.2018 р. Крім того до цієї ж дати необхідно подати оригінал коміксу відповідальній особі за цей екоконкурс у Вашій школі.

Увага! На звороті оригінала малюнка, екоплаката чи першої сторінки коміксів вкажіть П.І.П. автора, назву малюнка, плаката чи комікса, клас, номер школи, електронну пошту для листування, а також за бажанням контактний номер телефону.

Анкети для реєстрації учасників проекту „Розвиток екокультури: від особистості до суспільства” на різні категорії творчого екоконкурсу (нагадуємо, що для кожної категорії екоконкурсу необхідно заповнити окрему анкету).

Про технічні вимоги та важливі умови щодо виконання і надсилання конкурсних робіт читайте також на фейсбук-сторінці проекту.

Джерело