Важлива інформація про надсилання конкурсних робіт школярів, які зареєструвались на екоконкурс!

1076

1. Після того як Ви заповните і надішлете відповідну анкету за покликами (тобто зареєструєтесь як учасник екоконкурсу до 1.11.2018 р., 30.11.2018 р. чи 14.12.2018 – залежно від категорії екоконкурсу у якій берете участь), надішліть на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com конкурсну роботу у файлі, прикріпленому до електронного листа. У темі листа вкажіть категорію конкурсу, прізвище, ім’я, по батькові учасника, клас, школу (наприклад, Екоплакат – Шевченко Андрій Богданович – 2А клас – ЛСШ №1).

При цьому використовуйте такі формати надісланих файлів (залежно від категорії):

  • екоплакат (якісне фото);
  • презентація (файл створений у програмі MS PowerPoint) чи відеоролик про екологічні проблеми (формат файла – mp4 або інший);
  • опис з обґрунтуванням ідеї щодо способу вирішення сміттєвої проблеми (файл створений у програмі MS Word) та обов’язково його презентація-представлення для потенційних інвесторів (файл створений у програмі MS PowerPoint);
  • оповідання (файл створений у програмі MS Word);
  • казка (файл створений у програмі MS Word);
  • комікс (надсилайте якісні фото сторінок коміксу);
  • соціальний ролик для заохочення роздільного сортування сміття (формат файла – mp4 або інший).

Щодо малюнків – то їх не потрібно надсилати у електроному вигляді (ми самостійно їх переведемо в електронний формат після того як заберемо з школи).

2. Обов’язково оригінали малюнків, екоплакатів та коміксів передайте відповідальній особі за цей екоконкурс у Вашій школі, щоб ми могли забрати їх для переведення в цифровий формат, оцінювання журі, розміщення на виставках, публікації конкурсних робіт-переможців з вказанням автора у періодичних виданнях чи збірках (як заохочення і визнання школярів-переможців за кращі конкурсні роботи) тощо.

Без наявності оригінала – зазначені вище конкурсні роботи (три категорії) не зможуть оцінюватись в конкурсі.
Оригінали малюнків передавайте в школи до 01.11.2018р., екоплакатів – до 30.11.2018р., коміксів – до 14.12.2018р. включно.
Увага! На звороті оригінала малюнка, екоплаката чи першої сторінки коміксів вкажіть П.І.П. автора, назву малюнка, плаката чи комікса, клас, номер школи, електронну пошту для листування, а також за бажанням контактний номер телефону.

3. Технічні вимоги до конкурсних робіт, розміщенні на сторінці. Файли називайте українською мовою прізвищем та ініціалами конкурсанта з вказанням дати народження і відповідно слів: екоплакат; презентація або відео; спосіб; оповідання; казка; комікс; ролик.

4. Якщо протягом трьох робочих днів на вказану Вами електронну адресу не прийшов лист-відповідь про надходження від Вас конкурсної роботи та анкети, зателефонуйте нам будь ласка за телефоном 0675802069 (Наталя) або пишіть на електронну пошту – ecoculture2018@gmail.com.

5. Надсилаючи заповнену форму анкети та конкурсну роботу, школяр-автор та його батьки (чи інші рідні) підтверджують, що робота виконана конкурсантом самостійно і дають команді проекту згоду на обробку інформації про автора, оприлюднення робіт на інтернет-ресурсах і в соцмережах для голосування, поширення як зразків креативності і не пасивності школярів, використання для освітніх, мотиваційних та інших суспільно корисних цілей в Україні та за її межами.

6. Замінювати надіслану конкурсну роботу на іншу не можна. Одним школярем подається не більше однієї конкурсної роботи в кожну з 8 категорій екоконкурсу в межах проекту „Розвиток екокультури: від особистості до суспільства”!

Джерело