Вітаємо переможців творчого конкурсу в межах проекту «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства»!

1319

Дорогі конкурсанти творчого конкурсу в межах проекту «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства»!!! Щиро дякуємо вам усім за неймовірні творчі роботи і вітаємо переможців та призерів!!!

Бажаємо усім конкурсантам наполегливо розвивати ваші таланти і ніколи не зупинятись перед труднощами. Журі, яке складалось з представників із п’яти міст і з різних творчих сфер діяльності, було дуже важко обирати трьох призерів у вікових групах та абсолютних переможців (незалежно від віку) більш ніж з двох сотень малюнків, декількох десятків екоплакатів та презентацій. Не засмучуйтесь якщо не потрапили в число призерів або переможців. Серед вас дуже багато авторів сильних конкурсних робіт, і ми впевненні, що у вас велике майбутнє! Розглядайте це виключно як стимул до подальшого вдосконалення свого творчого потенціалу і тоді досягнете набагато більших результатів в наступних конкурсах в Україні і за її межами. Ви вже і так усі переможці, оскільки створили гарні творчі роботи, їх побачили в усіх областях України і в десятках зарубіжних країн, вони далі залишаються на сайті https://www.ecodbay.in.ua/ і кількість переглядів з кожним днем зростатиме тощо. На сайті в меню «Конкурс» є зведена таблиця з оцінюванням конкурсних робіт кожним членом журі.
Протягом трьох днів до Нового року ми для створення вам святкового настрою публікуємо на сайті https://www.ecodbay.in.ua/ та фейсбук-сторінці проекту інформацію про зайняті вами 1, 2, 3 місця. А тим хто їх не зайняв – пам’ятайте оцінювання чи то членами журі, чи то з допомогою інтернет-голосування є суб’єктивним, а це означає що незалежно від зайнятого місця ваші роботи є не менш достойними і є дуже багато людей, які вважатимуть їх найкращими серед усіх представлених на конкурсі. Ви усі маєте знати, що зайняті місця і здобуті призи не є визначальними в нашому житті! Визначальним є те, що своїми роботами ви хотіли звернути увагу дорослих на гострі екологічні проблеми і необхідність їх швидкого вирішення. І Вам це вдалось!!! Визначальним є те, що ви активні, креативні і не байдужі до майбутнього екології свого міста, області, країни чи планети загалом. І ви це гідно підтвердили!
Протягом першої половини січня ми час від часу публікуватимемо на фейсбук-сторінці проекту враження тих членів журі, які написали їх щодо деяких конкурсних робіт, що найбільше їм сподобались. Також публікуватимемо оцінки конкурсних робіт, які найбільше сподобались професіоналам, що не входили в журі, але, які як і ви, прагнуть захистити екологію від згубного впливу щоденного забруднення, зупинити нищення природи нашої країни.

Про механізм вибору книг-призів на сайті https://www.ecodbay.in.ua/, ми повідомимо у січні на фейсбук-сторінці проекту, а також про дату й місце святкового нагородження призерів та абсолютних переможців екоконкурсу!

Веселих вам Різдвяних свят!

З повагою, команда екопроекту