Вибір призів

Шановні переможці та призери (за результатами оцінювання журі) творчого конкурсу в рамках проекту «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства» для організації процесу вибору вами книг-призів, просимо вас зареєструватись до 03.01.2019 р. заповнивши форму за цим покликом:

Просимо уважно вичитати заповнений текст перед надсиланням форми і вказувати тільки діючі електронну пошту і номер мобільного телефону з вайбером, оскільки вам до 10 січня включно буде у відповідний день надісланий поклик на сторінку для вибору книг-призів, а також буде повідомлено про час і місце святкового нагородження. Також інформація буде використання для оформлення дипломів про зайняття відповідного місця в конкретній категорії екоконкурсу. Тому прохання з 05.01.2019 р. перевіряйте свою пошту кожного вечора.

У відповідний день, вказаний в отриманому повідомленні, переходьте будь ласка по наведеному у ньому поклику на сайт для вибору книг-призів. Робимо вам святковий подарунок і збільшуємо для абсолютних переможців  кількість книг-призів, які ви отримаєте.

Для абсолютних переможців (за оцінюванням журі):

  • І місце – 4 книги.
  • ІІ місце – 3 книги.
  • ІІІ місце – 2 книги.

Для призерів у відповідних вікових групах (за оцінюванням журі) – 1 книга.

Велике прохання до школярів обирати не більше однієї книги одного видавництва, щоб інші конкурсанти теж могли вибрати книгу цього видавництва. Вибір буде здійснюватись з допомогою програмного забезпечення.

Про дату й місце святкового нагородження призерів та абсолютних переможців екоконкурсу буде повідомлено на фейсбук-сторінці проекту.

З повагою, команда екопроекту