Запрошуємо на пізнавальний сайт ECODBAY

1562

Запрошуємо Вас на цікавий та пізнавальний сайт ECODBAY, оскільки матеріали, які розміщенні на ньому будуть корисними і тим хто тільки розпочинає сортування сміття вдома, і тим хто робить це давно але хоче оптимізувати процес!

В меню «Приймаємо» наведено перелік твердих побутових відходів (ТПВ), які ми приймаємо для подальшої переробки, а також пізнавальні факти про макулатуру, пластикові відходи, склобій та інші види вторсировини. Також в меню «Цікаво» Ви зможете дізнатись про: цікаві факти про важливість переробки різних ТПВ; законодавчі ініціативи щодо ТПВ; зарубіжний досвід щодо переробки ТПВ; поради щодо сортування ТПВ; маркування ТПВ тощо.

У меню «Екоспільнота» Ви можете ознайомитись з можливостями, які надає Вам програма «ЕCОDBAY – Дбаймо про екологію разом», а також ознайомитись з іншими акціями та ініціативами щодо захисту довкілля, сортування сміття тощо. У цьому підменю ми можемо розмістити емблеми партнерів програм «ЕCОDBAY» з гіперпокликами на їх сайти, допомагати у просуванні Вашої продукції, робіт, послуг. Завдяки активній громадській позиції кожного учасника програми «ЕCОDBAY – Дбаймо про екологію разом» та співпраці з її партнерами, ми зможемо більше коштів виділити на благодійні проекти (зокрема на допомогу до дня святого Миколая для дітей-сиріт та дітей чиї батьки загинули на війні 2014-2018 рр., захищаючи Україну від агресора).

У меню «Програми лояльності ECODBAY» зможете знайти корисну саме для Вас програму і скористатись її перевагами (залежно чи Ви фізична особа – не підприємець, ФОП, представник підприємства, ОСББ, школи, села чи інших зацікавлених об’єднань, організацій та осіб).

На нашому сайті можете замовити необхідне Вам: обладнання для переробки ТПВ; контейнери та інвентар для збору і сортування ТПВ; пластикові гранули; інші товари, роботи та послуги, пов’язані з ТПВ та енергозберігаючими технологіями тощо.

Також на нашому сайті є «Дошка оголошень» на якій партнери програми «ЕCОDBAY – Дбаймо про екологію разом» можуть опублікувати своє оголошення. Також Ви на нашому сайті можете розмістити свій рекламно-інформаційний блок.

Надзвичайно корисними для Вас будуть меню «Я вдома сортую ТПВ», «Дбайливим батькам» (особливо підменю «Будь гідним!») та «Подорожуємо Україною».

І головне не будьмо байдужими та пасивними. За нас ніхто цього не зробить. А як сказано в одному з роликів у підменю «Будь гідним» – байдужість вбиває! Часто саме так і відбувається, незалежно від сфери людського життя.

З повагою, команда ECODBAY