Запрошуємо партнерів для реалізації програми «ЕCОDBAY – Дбаймо про екологію разом»!

2094

Давайте впроваджувати заходи із соціальної відповідальності РАЗОМ – так ми зможемо реалізувати більші та важливіші соціальні проекти і забезпечити масштабніші позитивні зміни в місті чи селі, регіоні, країні!

Запрошуємо підприємства, організації, фізичних осіб-підприємців та усіх небайдужих громадян стати партнерами в реалізації суспільно важливої програми в сфері соціальної відповідальності «ЕCОDBAY – Дбаймо про екологію разом»! Ми пропонуємо можливості розміщення на нашому сайті інформації про продукцію, товари, роботи, послуги Вашої компанії (із зазначенням гіперпосилань на вказані Вами інтернет-ресурси) і поширення інформації про їх конкурентні переваги тощо.

Ми допоможемо в організації роздільного сортування твердих побутових відходів, заберемо їх власним транспортом, а також можемо встановити контейнери та надати інформаційні матеріали щодо правил сортування сміття вдома чи організації тощо. Таким чином Ви зекономите значні кошти на вивезенні сміття і долучитесь до вирішення сміттєвої загрози в місті та області, збережете природні ресурси країни завдяки збільшенню обсягів переробки вторинної сировини!

Також громадяни зможуть розмістити свої ініціативи екологічного характеру, запропонувати спосіб вирішення суттєвих екологічних проблем, зокрема пов’язаних із сміттєвою проблемою міста, області чи країни загалом, навести ідеї організації роздільного сортування сміття в квартирі чи будинку тощо.

Також візьміть будь ласка на нашому сайті участь в опитуванні щодо поточного стану сортування сміття.

Щоб стати партнером програми зателефонуйте нам і дізнайтесь детальнішу інформацію на конкретний момент часу.

Телефонуйте і пишіть нам:
тел. +38 068 256 45 03, +38 063 963 40 42
Е-mail: ecodbay@gmail.com